Tuning

TUNING & REMAPPİNG & CHIP TUNING
 

CC Elektronik olarak siz  müşterilerimize özel olarak aracınızın durumu, yaşadığınız şehrin iklim özellikleri, sürüş tarzınıza ve performans istediğiniz noktalar konusunda sizinle bir öngörüşme yapıyoruz ve ortalama 1 saat içinde size özel bir yazılım hazırlıyoruz. Kesinlikle hazır bir yazılım veya kopyalanmış bir bilgi kullanmıyoruz ve yapmış olduğumuz işlem için 2 yıl garanti veriyoruz.


STAGE 1 (Eko Kit)   &   STAGE 2 (Performans Kit) 
 
Otomobil Tuning Listemiz
 
Merkez ofisimiz Hamburg-Almanyada bulunmaktadır ve bu nedenle aşağıdaki çıkacak olan fiyatlar Türkiye ofisimiz için geçerli değildir. Aktuel fiyatlar istemiş olduğunuz yazılım doğrultusunda hesablanmaktadır.
 
STAGE 1 Eko Kit
Yeniden programlama olarak adlandırdığımız işlemdir.
Eko kit; aracınızın motor kontrol ünitesine (ECU)  yapılacak olan, enjeksiyon, ateşleme, zamanlama gibi parametlerin bulunduğu kodlamaların değiştirilerek yapılan bir uygulamadır ve istekleriniz doğrultusunda özel olarak hazırlanmaktadır. 
Bütün parametreler aracınıza özel olarak hazırlanır ve üretici standartlarına uygun ve güvenli bir seviyede ayarlanır.
 
Stage 1 Eko kir %100 güvenli olmakla beraber, endişe duymadan kullanabileceğiniz ve daha fazla sürüş keyfi alacağınız bir yazılımdır. 
 
STAGE 2 Performans Kit
Stage 1 den fark olarak daha agrasif bir yapıya sahiptir ve aracın modeline ve isteklerinize bağlı olarak hava filtresi, intercooler, egzost, debriyaj sistemi, dumpvalve, db turbo, gibi parçaların eklenmesi veya değişmesi gerekli olabilir. 
 
Not:
Tuning işlemi için randevu yaptırmanız gerekmektedir ve ortalama 2-4 saat gibi bir süre gerekmektedir, istediğiniz takdirde aracınızı veya sizi istediğiniz noktadan alıp bırakmamız veya yedek araç sağlamamız mümkündür.
Ağır vasıta, Otobüs, Traktör, Motorsiklet, Transporter Deniz Taşıtları içinde Tuning yapılmaktadır

 
 
 
Tır ve Ağır Tonajlı Kamyon
Transporter
Motorsiklet
Traktör
Otobüs
 
 
Deniz Taşıtı
Deniz taşıtlarında yapılacak olan tuning için bulunduğunuy noktaya hizmet verebilmekteyiz, ayrıntılı bilgi için lütfen müşteri hizmetlerinden bilgi alınız
 
; ;